if_photoif_put_inmenu
Декор Фасад
Зателефонуйте нам!
+38 (098) +38 (098) 763-33-65 Показати

Новинка! Енергозберігаючі вікна з профілів Rehau Geneo

07 червня 2016

Новинка! Енергозберігаючі вікна з профілів Rehau Geneo.

Завдяки високотехнологічному матеріалу RAU-FIPRO, 6-камерному будовою профілю та системної глибині 86 мм віконна система GENEO дозволить Вам створити комфортний мікроклімат в приміщенні і знизити витрати на опалення.

Якщо Ви сміливо дивіться вперед, ніколи не зупиняєтеся на досягнутому і першими використовуєте революційні винаходи для підвищення свого життєвого комфорту - віконна система REHAU GENEO® створена саме для Вас.

Те, що для інших - фантастика, для Вас - реальність. Вже сьогодні Ви можете стати володарем усіх переваг вікон майбутнього. Інноваційна система віконних профілів REHAU GENEO® представляє принципово новий рівень інженерних рішень.

Те, що вчора здавалося недосяжним, сьогодні вже є Вашим благополуччю. Вікна з профілів GENEO® перенесуть Вас в світ майбутнього і дадуть новий вимір Вашим можливостям.

Секрет GENEO® - унікальний матеріал RAU-FIPRO® - унікальний фіброволоконний матеріал, що надає ПВХ-профілю високу стабільність і жорсткість на скручування. Маючи за плечима більш ніж 60-річний досвід інноваційної діяльності, фахівці REHAU знайшли спосіб застосування RAU-FIPRO® в віконних конструкціях, вдосконалили його рецептуру і розробили технологію виробництва. В результаті були отримані статичні характеристики, які раніше не могли бути досягнуті без сталевого армування.

Віконний блок з профілів GENEO® витримує перенавантаження, рівні перепаду
тиску в 2700 Па, що відповідає швидкості вітру 250 км / ч.

Підтверджено історією

До використання в світлопрозорих конструкціях RAU-FIPRO® протягом багатьох років активно застосовувався в авіабудуванні та конструкціях гоночних автомобілів Формули 1 - областях екстремальних навантажень та особливого ризику - і відмінно себе зарекомендував.

Підтверджено експертами

Виняткові властивості матеріалу RAU-FIPRO® підтверджені сертифікатом Інституту віконної техніки IFT Rosenheim і Південно-Німецьким центром полімерних матеріалів.

Ваше вікно з профілів REHAU GENEO® матиме:

- Найвищі показники теплозбереження (завдяки відсутності сталевого армування, 6-камерному будовою профілю, системної глибині 86 мм і наявності центрального ущільнення), приведений опір теплопередачі профілів без сталевого армування - не менше 1,05 м2 ° С / Вт;
- Відмінну звукоізоляцію до класу 5;
- Високий клас від злому від класу 2, легкість установки замикаючих
пристроїв;
- Зменшений майже в 2 рази вага стулки, що полегшує процес відкривання / закривання;
- Високу повітро-і водонепроникність: виняткову герметичність віконного блоку з профілів GENEO® забезпечують три контури ущільнень, виконаних з високоеластичних і стійких до впливу тривалих навантажень матеріалів (витримує перепад тиску 2700 Па);
- Елегантний зовнішній вигляд (класична зміщена стулка, висота пакета профілів - 115 мм);
- Індивідуальний сучасний дизайн (широкий вибір форм і кольорів);
- Високоякісну, ідеально гладку поверхню.

Найвищі показники

Завдяки високотехнологічному матеріалу RAU-FIPRO® та інноваційної конструкції профілю віконна система GENEO® має найвищі показники з енергозбереження в своєму класі: приведений опір теплопередачі Roпр становить не менше 1,05 м2 ° С / Вт.

У відповіді за тепло

Вікна з профілів GENEO® мають унікальну теплотехнікою завдяки 6-камерному будовою профілю, системної глибині 86 мм і можливості установки склопакета шириною до 53 мм. Крім того, відсутність сталевого армування позбавляє систему від потенційних «містків холоду» - одного з джерел тепловтрат в традиційних віконних блоках.

Саме тому вікна з профілів GENEO® є яскравим прикладом енергозберігаючого продукту і відмічені знаком «REHAU енергозбереження». Даний знак виділяє енергоефективну продукцію REHAU, сприяє зниженню тепловтрат, а також ефективного виробництва або використання енергії.

Відповідний сертифікат підтверджує, що виробник вікон з профілів GENEO® використовує енергозберігаючі системні рішення. Його діяльність сприяє скороченню експлуатаційних витрат на енергоспоживання в житлових і громадських будівлях і економії енергоресурсів.

Володар сертифікату в повній мірі освоїв технології REHAU і дотримується її діючі норми і інструкції по роботі з оригінальною продукцією компанії.

За даними Greenpeace на обігрів одного квадратного метра в нашій країні витрачається в п'ять разів більше палива, ніж в Швеції, країні з холодними кліматичними умовами. При цьому температурний комфорт в російських квартирах, особливо в суворий зимовий період, залишає бажати кращого.

Втрати тепла через вікна, в залежності від площі скління, можуть досягати 35-70% загальних втрат тепла через все зовнішні огороджувальні конструкції.

Установка вікон з профілів GENEO® дозволить Вам не опалювати вулицю, а зберігати тепло там, де воно дійсно потрібно - всередині будинку. Щоб обігріти приміщення, Вам знадобиться менше 25% тієї енергії, яка потрібна на обігрів приміщень зі старими дерев'яними вікнами. Ви досягнете серйозного скорочення енерговитрат при збереженні високого рівня комфорту в будинку.

Віконна система GENEO® відповідає теплотехнічним вимогам, які в найближчому майбутньому будуть визначати політику великих російських міст в області підвищення енергоефективності будівництва.

Уже сьогодні вікна з профілів GENEO® можуть використовуватися при будівництві будинків з мінімальним споживанням енергії, які черпають тепло з нетрадиційних джерел (енергія земного грунту, сонячна енергія). І це не наукова фантастика. Використовуйте технології майбутнього вже сьогодні!

Система GENEO® допомагає ефективно вирішити одну з найважливіших проблем жителів великих міст - захистити їх від вуличного шуму. Навіть якщо Ваш будинок розташовується на відстані 40 метрів від автостради з інтенсивним рухом, вікна з профілів GENEO® подарують Вашій квартирі спокій заміської резиденції.

Завдяки особливо широкому фальцу скління (66 мм), що дозволяє встановлювати різні заповнення товщиною до 53 мм (в т.ч. спеціальні звукоізоляційні скла), а також наявності додаткового, центрального контуру ущільнення, система GENEO® забезпечує звукоізоляцію вікна на рівні найвищого класу 5 (індекс звукоізоляції Rw, p = 47 дБ).

Навіть при екстремально сильному шумі за вікном Ви зможете розслабитися і добре відпочити, зупинивши свій вибір на вікнах з профілів REHAU GENEO®.

GENEO® - СЕКРЕТИ ТЕХНОЛОГІЇ

1. Висока міцність конструкції
Унікальний високотехнологічний матеріал RAU-FIPRO®, що підсилює ядро ​​віконного профілю, забезпечує конструкції високу міцність без використання сталевого армування.

2. Висока герметичність і звукоізоляція
3 контури ущільнень забезпечують вікнам з профілів GENEO® максимально можливу герметичність і сприяють підвищенню звукоізоляції. Високоеластичні, стійкі до впливу тривалих навантажень матеріали визначають довговічність ущільнень.

3. Унікальна теплотехніка
Ширина фальца 66 мм дозволяє встановлювати склопакети товщиною до 53 мм, що значно підвищує теплотехнічні показники віконної конструкції.

4. Елегантний дизайн
Стабільність конструкції профілів дає можливість отримати елегантний зовнішній вигляд вікна, в першу чергу, за рахунок мінімізації розміру непрозорої частини (висоти пакету профілів) до 115 мм, навіть в віконних блоках великого розміру.

5. Досконала форма
Вікна з профілів GENEO® можуть мати найрізноманітніші форми і декоративні виконання. Вони гармонійно впишуться в загальну концепцію інтер'єру або стануть оригінальним акцентом, що підкреслює індивідуальність Вашого будинку.

6. Легкість відкривання / закривання
Зменшення ваги стулки на 40%, поряд з новою концепцією форми ущільнень і наплавов профілів, помітно полегшить процес відкривання / закривання вікна.

З вікнами з профілів GENEO® у Вашому розпорядженні - не тільки різноманітність форм, а й сама багата палітра колірних відтінків.

Поряд з класичним білим можна вибрати практично будь-який колір за шкалою RAL. Домогтися необхідного декоративного ефекту допоможуть такі варіанти обробки профілів як лакування і каширування.

Неймовірно легко відкривати і закривати

З вікнами з профілів GENEO® Ви дізнаєтеся, що таке справжня легкість і комфорт. Унікальний фіброволоконний матеріал RAUFIPRO® дозволяє в більшості випадків відмовитися від сталевого армування і зробити профіль на 40% легше! Зменшення ваги стулки майже в 2 рази, поряд з новою концепцією форми ущільнень і наплавов профілів, істотно спрощують процес відкривання і закривання вікон.

Вікна з профілів GENEO® зроблять Ваше життя набагато зручніше!

Надійні, довговічні, легкі в догляді.

Ваші вікна повинні доставляти Вам більше радості і менше клопоту. Вікна з профілів GENEO® слугуватимуть Вам вірою і правдою довгі роки і не обтяжать зайвими турботами.

Завдяки високоякісної гладкої поверхні вони особливо легкі в догляді. За допомогою води, невеликої кількості миючого засобу і м'якої серветки віконна рама стає чистою за лічені хвилини.

Спеціально розроблений матеріал поверхні профілю стійкий до негативних
атмосферних впливів і не втрачає своїх властивостей з часом.

З вікнами з профілів GENEO® все тривоги залишаться поза межами Вашого офісу. Ви можете бути спокійними за себе і своїх близьких: зловмисники не зможуть проникнути в приміщення через вікно, і Ваш затишний домашній світ залишиться недоторканним.

Посилені деталі стандартних приладів замикання і спеціальна противовзломная фурнітура стануть додатковою гарантією Вашої безпеки, а установка приладів замикання з замками в ручках не дозволить відкрити вікно маленьким дітям.

Сьогодні в Росії відсутні нормативні вимоги в галузі організації захисту від злому віконних конструкцій, проте в багатьох європейських країнах в цій сфері накопичений багатий досвід.


Відповідно до європейських вимог розрізняють кілька класів від злому віконних конструкцій. Профілі REHAU GENEO® вдало пройшли випробування Інституту віконної техніки р Розенхайма на підтвердження злому класу WK2. І це - незважаючи на відсутність сталевого армування. Із застосуванням же додаткових технічних рішень вікна з профілів GENEO® досягають вищого класу від злому - WK3.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×