if_photoif_put_inmenu
Декор Фасад
Зателефонуйте нам!
+38 (098) +38 (098) 763-33-65 Показати

БЕЗПЕКА ВАШОГО БУДИНКУ У ВАШИХ ВІКНАХ

08 січня 2018

Добрий день!

Ні для кого не є секретом сьогодні шокуючі показники крадіжок і грабежів приватних будинків і квартир. Кожен день ми чуємо або читаємо в новинах про чергову жертву зловмисників і напевно замислюємося, як здорово, що на їх місці виявився не я. І все більше турбують кожного запобіжні заходи  і запобігання втрати свого майна.

Адже тільки за перші 4 місяці 2017 року в Україні зафіксовано понад 8000 крадіжок в квартирах і 2800 постраждалих дач і приватних будинків. При цьому близько 90% крадіжок і пограбувань залишаються нерозкритими, а винуватці непокараними. Найбільш пікові сезони активності квартирних злодіїв припадають на період відпусток: травневі свята, літо, зимові та різдвяні свята. Згідно з даними статистики, більше половини проникнень у приміщення приватної власності відбувається шляхом злому вікон і балконних дверей.

Згідно зі світовими показниками, за даними страхової компанії Allianz, в середньому в світі при пограбуванні будинків у 32% випадків проникнення відбувається через вікна, а при пограбуванні квартир цей показник становить 21%. В Україні в 2016 році було продано 5 000 000 вікон, з яких 2 000 000 вікон не містять жодного елементу захисту, а середній час злому вікна досвідченими злодіями складає всього 10 секунд…

Як убезпечити себе і своє майно? Це питання турбує не тільки світове співтовариство, але й кожного жителя України. Виходячи з жахливої статистики крадіжок, а особливо способів проникнень, як виробник віконних конструкцій, компанія DARWIN бачить необхідністю зробити свій внесок у захист кожного свого споживача від вандалізму і матеріальних втрат.

Як соціально відповідальна компанія, ми розробили і пропонуємо концептуально новий підхід до базової комплектації віконних конструкцій. Поняття «БЕЗПЕКА» в умовах сьогоднішніх реалій повинно йти за замовчуванням з придбанням наших вікон. Наша нова концепція вікна «Безпека ПЛЮС» включає 4 точки противовзлома з використанням фурнітури Winkhaus та захисну ручку Hoppe Secustik, яка не тільки виконує свою функцію щодо безпеки, але і ще має гарний естетичний зовнішній вигляд.

Ми хочемо, щоб наші споживачі відчували себе не тільки комфортно, але і безпечно, і закликаємо всіх Партнерів до нашої ініціативи. Компанія  прагне зробити базовим стандартом комплектацію вікон системами противовзлома різної складності.

Щоб оцінити нову концепцію наших вікон, ми на 3 місяці (серпень, вересень, жовтень) впроваджуємо промо-програму, згідно з якою всі наші конструкції будуть за замовчуванням комплектуватися елементами захисту за тією ж вартістю, що й базові конструкції без захисних елементів. Не пропустіть чудову можливість забезпечити своїх споживачів вікнами «Безпека ПЛЮС» за приємною ціною і вже сьогодні зробіть свій соціальний внесок в покращення показників безпеки.

Використання протизламної фурнітури Winkhaus в доповненні з ручкою Secustik зводить можливість зломів і, отже, проникнень в приватні приміщення до нуля. І тому наше завдання-максимально убезпечити і подбати про кожного споживача.

Приєднуйтесь до нашої промо-програми і соціальної ініціативи вже сьогодні!

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×